XCX-Skicross hiihdot, 5.2.2020

Lahden Urheilukeskus

Tulokset, Finaalit


© Lahden Hiihtoseura
Kilpailun sarjat: M16_FA; M16_FB; N16_FA; M14_FA; M14_FB; M14_FC; M14_FD; N14_FA; N14_FB; N14_FC; M12_FA; M12_FB; M12_FC; N12_FA; M10_FA; M10_FB; N10_FA; N10_FB
M16_FA Miehet 16 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 10Topi PalviainenLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 2Matias SomppiLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 7Miko HaavistoLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
M16_FB Miehet 16 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 9Roni-Eemil NorrbackaHOLLOLAN URHEILIJAT -46
2. 5Topias TenhunenLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 4Risto-Matti TakataloLAHDEN HIIHTOSEURA
4. 6Valtteri LahtiLAHDEN HIIHTOSEURA
5. 8Pyry SelinLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N16_FA Naiset 16 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 12Wiivi KarhumaaLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 13Silva KemppiESPOON HIIHTOSEURA
3. 15Rosa NiittyviitaHOLLOLAN URHEILIJAT -46
4. 14Veera VäisänenLAHDEN HIIHTOSEURA
5. 17Senni NurmiHOLLOLAN URHEILIJAT -46
6. 16Lotta VeikkolainenLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
M14_FA Miehet 14 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 30Frans PylkkänenKERAVAN URHEILIJAT
2. 23Leevi PassilaHOLLOLAN URHEILIJAT -46
3. 21Juho KoskinenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
4. 29Anton KemppiESPOON HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
M14_FB Miehet 14 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 20Kaapo SaarinenLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 22Lauri KortejärviBORGÅ AKILLES
3. 27Antti MartikainenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
4. 26Einar VickholmBORGÅ AKILLES
Sarjaluettelo
M14_FC Miehet 14 vuotta C-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 31Valtteri LiukkonenBORGÅ AKILLES
2. 34Onni MäiseliLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 24Jere KukkonenLAHDEN HIIHTOSEURA
4. 28Aku IlomaaMÄNTSÄLÄN URHEILIJAT
Sarjaluettelo
M14_FD Miehet 14 vuotta D-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 32Juha-Matti TakataloLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 25Jere NieminenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
Sarjaluettelo
N14_FA Naiset 14 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 42Ellen JordasBORGÅ AKILLES
2. 48Ilona RantakömiLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 47Hanni KoskiKANGASALAN KISA
4. 46Weera KarhumaaLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N14_FB Naiset 14 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 36Viia VuorikoskiLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 38Iiris PousiLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 41Helmiina NurmelaLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N14_FC Naiset 14 vuotta C-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 39Pilvi PirttimäkiLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 40Alisa KiiskiBORGÅ AKILLES
3. 45Sara TuurinkoskiHOLLOLAN NASTA
4. 43Sivi JokinenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
Sarjaluettelo
M12_FA Miehet 12 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 60Oskari JuuresORIMATTILAN JYMY
2. 61Aaro PaasioLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 55Lauri LahtiLAHDEN HIIHTOSEURA
4. 53Kasper RedmanLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
M12_FB Miehet 12 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 57Arttu LahtiLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 56Niilo TiainenLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 54Olavi LuotoMÄNTSÄLÄN URHEILIJAT
4. 59Oiva LeppävuoriMÄNTSÄLÄN URHEILIJAT
Sarjaluettelo
M12_FC Miehet 12 vuotta C-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 58Kaarlo KankaanmäkiLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 52Eevert NurmelaLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 50Rasmus LammiLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N12_FA Naiset 12 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 65Ronja TurunenLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 68Iida VironenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
3. 64Stella SeppäläMÄNTSÄLÄN URHEILIJAT
4. 67Nella KuokkanenLAHDEN HIIHTOSEURA
5. 63Frida RanivaaraHOLLOLAN URHEILIJAT -46
6. 66Venla HakonenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
Sarjaluettelo
M10_FA Miehet 10 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 78Hermanni LatonummiHOLLOLAN URHEILIJAT -46
2. 73Eelis KoskinenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
3. 70Kevin NiittyviitaHOLLOLAN URHEILIJAT -46
4. 76Axel KoiranenLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
M10_FB Miehet 10 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 74Elmo KiiskinenLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 75Peetu PikkusaariLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 77Johannes JaakkolaLAHDEN HIIHTOSEURA
4. 71Aleksanteri PurtsiLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N10_FA Naiset 10 vuotta A-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 82Eevi HautaniemiLAHDEN HIIHTOSEURA
2. 80Venla TiainenLAHDEN HIIHTOSEURA
3. 81Sanna LehtinenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
4. 83Ella LehtisuoLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo
N10_FB Naiset 10 vuotta B-finaali 0.9 km V
Sijoitus Kilpailijan numero Kilpailijan nimi Seuran nimi
1. 86Vilma HakonenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
2. 84Siiri SiikanenHOLLOLAN URHEILIJAT -46
3. 85Elsa HammarLAHDEN HIIHTOSEURA
Sarjaluettelo