Lahden koulujenväliset hiihtokilpailut 8.3.2016 (V)

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 3 lk 2,5 km (V)

310.01.30Venla LaihoLahden Rudolf Steiner -koulu
410.02.00Viia VuorikoskiAhtiala
510.02.30Minttu SuontamaKasakkamäen koulu
610.03.00Siiri RantanenKunnaksen koulu
710.03.30Vilma RantanenKivimaa
810.04.00Minttu RuohoTiirismaan alakoulu
910.04.30Maija PaalanenKasakkamäen koulu
1010.05.00Iiris PousiLotilan koulu
1110.05.30Mindeea RaasakkaMukkulan koulu
1210.06.00Elsa TynkkynenKaristo
1310.06.30Siiri TiikkajaTiirismaan alakoulu
1410.07.00Jonna HalmeMyllypohjan koulu
1510.07.30Mi JauhiainenKasakkamäen koulu
1610.08.00Eevastiina IlmivaltaAhtiala
1710.08.30Anni  TellaKunnaksen koulu
1810.09.00Helmi HellsténLahden Rudolf Steiner -koulu
1910.09.30Netta KettunenKasakkamäen koulu
2010.10.00Iita LaaksonenMukkulan koulu
2110.10.30Sofia RinneKaristo
2210.11.00Tara VasaraTiirismaan alakoulu
2310.11.30Leeni PohjoisvirtaKivimaa
2410.12.00Liliann RuuskanenAhtiala
2510.12.30Iben MolTiirismaan alakoulu
2610.13.00Minéa NorriLahden Rudolf Steiner -koulu
2710.13.30Jessica MuskuKasakkamäen koulu
2810.14.00Viena Jylhä-OllilaRuotsinkielinen koulu
2910.14.30Mette SchroderusKaristo
3010.15.00Milla PeltonenKasakkamäen koulu
3110.15.30Ella MiettinenKunnaksen koulu
3210.16.00Emilia JalliMukkulan koulu
3310.16.30Helmiina SaarikunnasKärpäsen koulu
3410.17.00Rillamari SauramäkiTiirismaan alakoulu
3510.17.30Lotta NieminenJalkarannan koulu
3610.18.00Sylvi KoskiKasakkamäen koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 3 lk 2,5 km (V)

3810.19.00Joona KiuruAhtiala
3910.19.30Karo KukkonenKunnaksen koulu
4010.20.00Noel LuokkalaKaristo
4110.20.30Aatu PiitulainenKasakkamäen koulu
4210.21.00Kerkko KesonenJalkarannan koulu
4310.21.30Aapo HartikainenMyllypohjan koulu
4410.22.00Jere TaurenKasakkamäen koulu
4510.22.30Paavo MakkonenLahden Rudolf Steiner -koulu
4610.23.00Juho VantaalaKärpäsen koulu
4710.23.30Anton TirkkonenKivimaa
4810.24.00Vilho TenoKaristo
4910.24.30Okko PackalenMöysä
5010.25.00Lauri KantoKunnaksen koulu
5110.25.30Lukas PihlajamäkiLahden Rudolf Steiner -koulu
5210.26.00Eemeli RautavirtaMukkulan koulu
5310.26.30Niklas SavolainenLänsiharjun koulu
5410.27.00Oscar StolpeRuotsinkielinen koulu
5510.27.30Leevi VeltheimAhtiala
5610.28.00Eerik KolehmainenTiirismaan alakoulu
5710.28.30Samuel PasanenJalkarannan koulu
5810.29.00Tavu JasperRenkomäki
5910.29.30Jonne PekurinenKasakkamäen koulu
6010.30.00William JonesKivimaa
6110.30.30Edvard LindroosMukkulan koulu
6210.31.00Otto LappinenKasakkamäen koulu
6310.31.30Hugo HievanenKaristo
6410.32.00Julius SondermanMyllypohjan koulu
6510.32.30Dan TyyskäRuotsinkielinen koulu
6610.33.00Onni ErkkiläKärpäsen koulu
6710.33.30Aaro LindbergAhtiala
6810.34.00Pyry  KuosaKunnaksen koulu
6910.34.30Roope TuunainenKasakkamäen koulu
7010.35.00Nicolas KuusistoLahden Rudolf Steiner -koulu
7110.35.30Tuukka PoutiainenLänsiharjun koulu
7210.36.00Kenth KuosmanenTiirismaan alakoulu
7310.36.30Hegli ThomasRenkomäki
7410.37.00Veeti MäkinenKivimaa
7510.37.30Oskari MäenpääMukkulan koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 4 lk 2,5 km (V)

7710.38.30Nicita KettunenKaristo
7810.39.00Iiris SillanpääMöysä
7910.39.30Ronja GröhnLänsiharjun koulu
8010.40.00Julia LaisiMukkulan koulu
8110.40.30Sofia HoikkalaKasakkamäen koulu
8210.41.00Siiri SelinKärpäsen koulu
8310.41.30Pihla PaunonenTiirismaan alakoulu
8410.42.00Venla VäkeväinenAhtiala
8510.42.30Laitila LumiannaRenkomäki
8610.43.00Viola RaatikainenLotilan koulu
8710.43.30Sohvi KuokkanenKaristo
8810.44.00Nella OikariHarju
8910.44.30Julia SumalaMöysä
9010.45.00Veera VäisänenMyllypohjan koulu
9110.45.30Olivia MotturiLauneen koulu
9210.46.00Sara SiikaojaLänsiharjun koulu
9310.46.30Lyydia RautiainenKasakkamäen koulu
9410.47.00Tiiti SantavuoriLotilan koulu
9510.47.30Aalto IsabellaRenkomäki
9610.48.00Eva NurminenKunnaksen koulu
9710.48.30Lotta VeikkolainenMukkulan koulu
9810.49.00Eeva KarevaaraLotilan koulu
9910.49.30Laura TeräväKärpäsen koulu
10010.50.00Nia MesiäinenMöysä
10110.50.30Vanessa TaavilaKasakkamäen koulu
10210.51.00Jessika LeikasKaristo
10310.51.30Venla MetsänvuoriAhtiala
10410.52.00Jessi MikkolaLänsiharjun koulu
10510.52.30Julia LindbergHarju
10610.53.00Emmi VallittuMyllypohjan koulu
10710.53.30Matilda RipponJalkarannan koulu
10810.54.00Kontinen KerttuRenkomäki
10910.54.30Julia SakomaaTiirismaan alakoulu
11010.55.00Minea YlivainioLotilan koulu
11110.55.30Edith RantalaLauneen koulu
11210.56.00Matilda AjastoKasakkamäen koulu
11310.56.30Vendela BäckmanRuotsinkielinen koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 4 lk 2,5 km (V)

11510.57.30Konsta TervakangasAhtiala
11610.58.00Lauri IlonenJalkarannan koulu
11710.58.30Luca PenkertLahden Rudolf Steiner -koulu
11810.59.00Konsta KyllönenKunnaksen koulu
11910.59.30Sällinen IiroRenkomäki
12011.00.00Benjamin SkreosenKivimaa
12111.00.30Eetu LyytikkäLotilan koulu
12211.01.00Leevi KoskinenKaristo
12311.01.30Väinö KarhosMöysä
12411.02.00Joona MukkalaHarju
12511.02.30Tico KaarelaMukkulan koulu
12611.03.00Eetu GranqvistLänsiharjun koulu
12711.03.30Paaso-Rantala PekkiRenkomäki
12811.04.00Otso VakkilainenLauneen koulu
12911.04.30Niko HaajaKasakkamäen koulu
13011.05.00Arto PulkkinenLotilan koulu
13111.05.30Niilo LaurellLahden Rudolf Steiner -koulu
13211.06.00Alexey NovoseltsevTiirismaan alakoulu
13311.06.30Miska LaihanenHarju
13411.07.00Kaapo LehtonenKaristo
13511.07.30Oskari VidgrenKivimaa
13611.08.00Jasper LattuAhtiala
13711.08.30Jimi JunkkariLauneen koulu
13811.09.00Jimi MäenpääRuotsinkielinen koulu
13911.09.30Johannes SalmiKunnaksen koulu
14011.10.00Nestori KuokkanenJalkarannan koulu
14111.10.30Santeri HarjulaLotilan koulu
14211.11.00Taavi LempinenHarju
14311.11.30Oliver SuhonenKasakkamäen koulu
14411.12.00Joona SkogLänsiharjun koulu
14511.12.30Miko HaavistoKivimaa
14611.13.00Niko SipiläMukkulan koulu
14711.13.30Johannes RantanenLahden Rudolf Steiner -koulu
14811.14.00Antti HalonenKaristo
14911.14.30Simolin JuhoRenkomäki
15011.15.00Paavo PorkkaKasakkamäen koulu
15111.15.30Santeri SuominenHarju
15211.16.00Eino HurmalainenLänsiharjun koulu
15311.16.30Akseli HelminenLauneen koulu
15411.17.00Eeli LevanenMukkulan koulu
15511.17.30Daniel MäkeläLotilan koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 5 lk 2,5 km (V)

15711.18.30Sohvi LaineHarju
15811.19.00Jasmin KaireniusKasakkamäen koulu
15911.19.30Pinja PollariMöysä
16011.20.00Veera LaihoLahden Rudolf Steiner -koulu
16111.20.30Claudia RipponJalkarannan koulu
16211.21.00Uusitalo LiinaRenkomäki
16311.21.30Tia LepikkoKasakkamäen koulu
16411.22.00Venla MäättäAhtiala
16511.22.30Nea MustonenKaristo
16611.23.00Lisa HartikkaTiirismaan alakoulu
16711.23.30Milka UkkolaMöysä
16811.24.00Petra AnttilaKunnaksen koulu
16911.24.30Laura IkävalkoMukkulan koulu
17011.25.00Venla LindströmMöysä
17111.25.30Ilona SaarikunnasKasakkamäen koulu
17211.26.00Jasmin ValtanenLahden seudun kristillinen koul
17311.26.30Catriela KuosmanenKaristo
17411.27.00Alexandra PylsyHarju
17511.27.30Minea MannerkiviAhtiala
17611.28.00Ada JalavaMukkulan koulu
17711.28.30Siiri IgnatiusKunnaksen koulu
17811.29.00Lotta PälliLahden Rudolf Steiner -koulu
17911.29.30Lotta LaihoKaristo
18011.30.00Veera KoivistoLauneen koulu
18111.30.30Sara KajavaMöysä
18211.31.00Evely PetäjäKasakkamäen koulu
18311.31.30Malin HeidiRenkomäki
18411.32.00Sarita JantunenKunnaksen koulu
18511.32.30Jessi LehtonenKasakkamäen koulu
18611.33.00Aino-Elli LehtonenTiirismaan alakoulu
18711.33.30Laura PöyhönenAhtiala
18811.34.00Anna AulasmaaMukkulan koulu
18911.34.30Saara HorppilaMöysä

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 5 lk 2,5 km (V)

19111.35.30Arttu SillanpääLauneen koulu
19211.36.00Eero TeräväKärpäsen koulu
19311.36.30Matias SomppiLänsiharjun koulu
19411.37.00Eerik MäkeläAhtiala
19511.37.30Lasse SippolaMyllypohjan koulu
19611.38.00Joona KarenKasakkamäen koulu
19711.38.30Aaro KolehmainenTiirismaan alakoulu
19811.39.00Axel SkinnariMöysä
19911.39.30Hugo LuokkalaKaristo
20011.40.00Leevi KallioKunnaksen koulu
20111.40.30Juuso KettunenLauneen koulu
20211.41.00Elias UtriainenJalkarannan koulu
20311.41.30Aapo KoskinenKivimaa
20411.42.00Elias KariolaMukkulan koulu
20511.42.30Ukkola JoonaRenkomäki
20611.43.00Atte LiukkonenKasakkamäen koulu
20711.43.30Daniel KorkalaTiirismaan alakoulu
20811.44.00Aleksi KoljonenKunnaksen koulu
20911.44.30Joni MaanojaAhtiala
21011.45.00Henri ArvelaKärpäsen koulu
21111.45.30Viljami HeinonenKaristo
21211.46.00Santeri YlinenKasakkamäen koulu
21311.46.30Arttu TiainenMyllypohjan koulu
21411.47.00Miika MantilaLauneen koulu
21511.47.30Atte RäisänenLahden seudun kristillinen koul
21611.48.00Eeli PackalenMöysä
21711.48.30Kaarlo KuusistoLahden Rudolf Steiner -koulu
21811.49.00Atte TuominenAhtiala
21911.49.30Joona ArolaMukkulan koulu
22011.50.00Wasuphon DuangkamjunKunnaksen koulu
22111.50.30Henri MäkeläLotilan koulu
22211.51.00Taavi SauramäkiTiirismaan alakoulu
22311.51.30Teo TarkiainenKärpäsen koulu
22411.52.00Lasse NieminenJalkarannan koulu
22511.52.30Saku KetomaaKasakkamäen koulu
22611.53.00Henrik SärösalmiKivimaa
22711.53.30Mirko LehtonenMöysä
22811.54.00Elias SalmelaLauneen koulu
22911.54.30Leo TammivuoriKaristo
23011.55.00Petrus StockMukkulan koulu
23111.55.30Joonas KarttunenKunnaksen koulu
23211.56.00Miska KollanenMyllypohjan koulu
23311.56.30Janrik SukariLahden seudun kristillinen koul
23411.57.00Timoteus AlavaTiirismaan alakoulu
23511.57.30Mikael SalmiKunnaksen koulu
23611.58.00Tatu KasakkamäkiKasakkamäen koulu
23711.58.30Ari-Matti SaarelaAhtiala

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 6 lk 2,5 km (V)

23911.59.30Ella TommolaAhtiala
24012.00.00Julia SairanenKaristo
24112.00.30Ilona MäättäLotilan koulu
24212.01.00Iida KaikkonenMyllypohjan koulu
24312.01.30Juulia InkinenLauneen koulu
24412.02.00Elli PiitulainenKasakkamäen koulu
24512.02.30Sara SelinKärpäsen koulu
24612.03.00Minttu PohjolaKunnaksen koulu
24712.03.30Saara SillanpääLyk
24812.04.00Tinja HaapalainenAhtiala
24912.04.30Ada HämäläinenLyk
25012.05.00Henna ViitalaJalkarannan koulu
25112.05.30Lilian KarttunenLauneen koulu
25212.06.00Isa KorhonenLotilan koulu
25312.06.30Enni LevanenLyk
25412.07.00Pinja PirttimäkiMyllypohjan koulu
25512.07.30Veera PulkkinenKärpäsen koulu
25612.08.00Janna SalminenKaristo
25712.08.30Ada-Maria PuukkoLyk
25812.09.00Nea JäsbergAhtiala
25912.09.30Maiju LehtonenMyllypohjan koulu
26012.10.00Veera SkinnariLotilan koulu
26112.10.30Emilia  HokkanenKunnaksen koulu
26212.11.00Olivia LaineLyk
26312.11.30Nea TeerikangasAhtiala
26412.12.00Tytti SuomalainenKaristo
26512.12.30Mimosa JalonenLyk
26612.13.00Via FloorJalkarannan koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 6 lk 2,5 km (V)

26812.14.00Kalle VertoTiirismaan alakoulu
26912.14.30Tuomas KautonenLauneen koulu
27012.15.00Matias HeikkiläLyk
27112.15.30Ilari VirtanenJalkarannan koulu
27212.16.00Niklas LattuAhtiala
27312.16.30Oskari ToivanenLauneen koulu
27412.17.00Oskari HeinikainenKasakkamäen koulu
27512.17.30Veeti TiilikainenLänsiharjun koulu
27612.18.00Valto GranbergKunnaksen koulu
27712.18.30Arttu TammistoKaristo
27812.19.00Roope PäivärinneLyk
27912.19.30Mikael RuusunenTiirismaan alakoulu
28012.20.00Eelis SnåreLyk
28112.20.30Ville-Mikko KalliokoskiKunnaksen koulu
28212.21.00Elmeri MarkkanenAhtiala
28312.21.30Tapio TorpoLyk
28412.22.00Emil KujalaKunnaksen koulu
28512.22.30Sampo KaristoLahden seudun kristillinen koul
28612.23.00Aleksi LehtoLauneen koulu
28712.23.30Danil SchröderTiirismaan alakoulu
28812.24.00Olli RautiainenKasakkamäen koulu
28912.24.30Ilari AholaLyk
29012.25.00Elias JerkkuLauneen koulu
29112.25.30Topias RantanenLänsiharjun koulu
29212.26.00Aleksi RajaniemiAhtiala
29312.26.30Eetu HannolaJalkarannan koulu
29412.27.00Axel JalojärviTiirismaan alakoulu
29512.27.30Topias MännikköKunnaksen koulu
29612.28.00Veeti LaihoLahden Rudolf Steiner -koulu
29712.28.30Tiitus SalokangasLauneen koulu
29812.29.00Ville PaakkariKasakkamäen koulu
29912.29.30Kasperi MäkinenLyk
30012.30.00Roni RämäKaristo
30112.30.30Eemil OlkkolaKärpäsen koulu
30212.31.00Vili VäkeväinenAhtiala
30312.31.30Elias LumiahoLotilan koulu
30412.32.00Riku GröhnLyk
30512.32.30Onni LinnaKunnaksen koulu
30612.33.00Waltteri ViittanenTiirismaan alakoulu
30712.33.30Pietari TaipaleKasakkamäen koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 7 lk 2,5 km (V)

31113.01.30Susanna RitanenSalpausselän koulu
31213.02.00Mona HeinoSalpausselän koulu
31313.02.30Tiina MalaskaLyk
31413.03.00Aada SalonenSalpausselän koulu
31513.03.30Irene NagelLahden Rudolf Steiner -koulu
31613.04.00Jemilia HaapakoskiSalpausselän koulu
31713.04.30Venla LaineSalpausselän koulu
31813.05.00Maisa LahtiTiirismaan koulu
31913.05.30Ella SirmolaSalpausselän koulu
32013.06.00Nella HirvonenSalpausselän koulu
32113.06.30Sara KinnunenSalpausselän koulu
32213.07.00Elna RikkinenLahden Rudolf Steiner -koulu
32313.07.30Anniina TaipaleSalpausselän koulu
32413.08.00Hanna VarestoKärpänen
32513.08.30Sara TuominenSalpausselän koulu
32613.09.00Riina HarjulaTiirismaan koulu
32713.09.30Ella MunukkaSalpausselän koulu
32813.10.00Venla PulkkanenLyk
32913.10.30Veera KronqvistSalpausselän koulu
33013.11.00Oona HeilalaSalpausselän koulu
33113.11.30Piitu ViianenLahden Rudolf Steiner -koulu
33213.12.00Inka JutilaSalpausselän koulu
33313.12.30Kaisu KänkänenTiirismaan koulu
33413.13.00Meea MeritähtiSalpausselän koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 7 lk kilpa 2,5 km (V)

33613.14.00Pinja KotinurmiSalpausselän koulu
33713.14.30Anniina JokinenSalpausselän koulu
33813.15.00Noelia BejaranoTiirismaan koulu
33913.15.30Emmi KiljunenSalpausselän koulu
34013.16.00Kristiina RantakömiSalpausselän koulu
34113.16.30Jenna HyvönenSalpausselän koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 7 lk 2,5 km (V)

34313.17.30Justus JaakkolaSalpausselän koulu
34413.18.00vilppo pekkinenSalpausselkä
34513.18.30Niki BrofeldtSalpausselän koulu
34613.19.00Onni MäkäläinenLyk
34713.19.30veikko pelkonenSalpausselkä
34813.20.00Ville RinneSalpausselän koulu
34913.20.30leevi siitariSalpausselkä
35013.21.00Pyry LampinenSalpausselän koulu
35113.21.30onni taipaleSalpausselkä
35213.22.00Niko LiukkonenSalpausselän koulu
35313.22.30niklas mäkinenSalpausselkä
35413.23.00Eetu KoskinenKivimaa
35513.23.30Osakari KoivulaSalpausselän koulu
35613.24.00aleksi tuuliSalpausselkä
35713.24.30Leevi KoskimaaLaune
35813.25.00Riku NaakkaSalpausselän koulu
35913.25.30juho talonenSalpausselkä
36013.26.00Miko ElkalaSalpausselän koulu
36113.26.30Aapo NykänenKärpänen
36213.27.00Aku LaitinenSalpausselän koulu
36313.27.30aatu jämsenSalpausselkä
36413.28.00Elias KolmonenSalpausselän koulu
36513.28.30matias rajaniemiSalpausselkä
36613.29.00Tomas PokkinenLaune
36713.29.30Atte PeltonenSalpausselän koulu
36813.30.00elmeri harjuSalpausselkä
36913.30.30Tiitus HelleSalpausselän koulu
37013.31.00pyry paakkiSalpausselkä

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 7 lk kilpa 2,5 km (V)

37213.32.00Okko VuorikoskiLyk
37313.32.30miika passilaSalpausselkä
37413.33.00Vladislav KolgunovLyk

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 8-9 lk 2,5 km (V)

37613.34.00Silja RönkäSalpausselän koulu
37713.34.30Elisa KiljunenSalinkallion koulu
37813.35.00Elsa RantanenAhtiala
37913.35.30Josefiina LehtonenSalpausselän koulu
38013.36.00Sannamari KnuutilaLyk
38113.36.30Aada AhonenKärpänen
38213.37.00Olivia MelasniemiSalpausselän koulu
38313.37.30Sara AjakainenAhtiala
38413.38.00Senni OvaskainenSalpausselän koulu
38513.38.30Iida PulkkanenLyk
38613.39.00Emma PasanenSalpausselän koulu
38713.39.30Susa AjakainenAhtiala
38813.40.00Bess MäntySalpausselän koulu
38913.40.30Eevi LumiahoTiirismaan koulu
39013.41.00Kia KemppainenSalpausselän koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt 8-9 lk kilpa 5 km (V)

39213.42.00Aino HuttunenSalinkallion koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 8-9 lk 2,5 km (V)

39413.43.00Petteri HaverinenSalpauselän koulu
39513.43.30arttu sandbergSalpausselkä
39613.44.00Joona TiainenSalpauselän koulu
39713.44.30Teemu KivistöLyk
39813.45.00Elias VilenSalpauselän koulu
39913.45.30paul okasSalpausselkä
40013.46.00Eeli TiainenAhtiala
40113.46.30Aleksi RiipinenSalpauselän koulu
40213.47.00niklas haaraSalpausselkä
40313.47.30Niilo LindströmSalpauselän koulu
40413.48.00Mico AhonenKivimaa
40513.48.30Christian KuosmanenTiirismaan koulu
40613.49.00Harry ZimmermannSalpauselän koulu
40713.49.30anton mäkeläSalpausselkä
40813.50.00Joni JärvinenSalpauselän koulu
40913.50.30aaretti mäkinenSalpausselkä
41013.51.00Konsta SiitariSalpauselän koulu
41113.51.30Olli-Pekka KalliokoskiLyk
41213.52.00Ville ErkamoSalpauselän koulu
41313.52.30Lauri ParkkonenKärpänen
41413.53.00miki isokuorttiSalpausselkä
41513.53.30Aleksi HelminenSalpauselän koulu
41613.54.00jerkko rämöSalpausselkä
41713.54.30Julius KaisalavuoSalpauselän koulu
41813.55.00Tuukka SauramäkiTiirismaan koulu
41913.55.30Okari SoiniSalpauselän koulu
42013.56.00oskari heikkinenSalpausselkä
42113.56.30Aaro RokoSalpauselän koulu
42213.57.00Perttu SomeroLyk
42313.57.30Joonas MustonenSalpauselän koulu
42413.58.00otto oleniusSalpausselkä
42513.58.30Jere GrönholmKivimaa
42613.59.00Väinö KoponenSalpauselän koulu
42713.59.30joona tiainenSalpausselkä
42814.00.00Veikko UlmalaTiirismaan koulu
42914.00.30Timi PernananSalpauselän koulu
43014.01.00atte pennanenSalpausselkä
43114.01.30Patrik SatosaariSalpauselän koulu
43214.02.00Lauri SyvärantaLyk
43314.02.30Hugo KurosawaSalpausselän koulu
43414.03.00antti jokelaSalpausselkä
43514.03.30Eetu UotinenSalpauselän koulu
43614.04.00olli mustonenSalpausselkä

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat 8-9 lk kilpa 5 km (V)

43814.05.00Tuukka PoutiainenMukkulan koulu
43914.05.30Eero PeltolaSalpauselän koulu
44014.06.00niilo mälkönenSalpausselkä
44114.06.30Petteri ForsströmMukkulan koulu
44214.07.00Aaro VirtanenLyk
44314.07.30oskari arvelaSalpausselkä
44414.08.00Mikael NordenswanMukkulan koulu
44514.08.30Jerry KauhanenSalpauselän koulu
44614.09.00lassi kuvaSalpausselkä
44714.09.30Arttu PohjolaSalpauselän koulu

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt lukio 5 km (V)

44914.10.30Aada TiainenLahden lyseo

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Tytöt lukio kilpa 5 km (V)

45114.11.30Roosa HyvärinenLahden lyseo
45214.12.00Ella HyvärinenLahden Lyseo
45314.12.30Matilda SuhonenLahden lyseo
45414.13.00Elli HolappaLahden lyseo

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat lukio 5 km (V)

45614.14.00Markus ViitanenLahden lyseo
45714.14.30Joakim Rinta-PaavolaLahden lyseo
45814.15.00Janne KanervaLahden lyseo
45914.15.30Juho ReijonenLahden lyseo

T3 P3 T4 P4 T5 P5 T6 P6 T7 T7KILPA P7 P7KILPA T8-9 T8-9KILPA P8-9 P8-9KILPA T_LUKIO T_LUKIO_K P_LUKIO P_LUKIO_K

Pojat lukio kilpa 5 km (V)

46114.16.30Aleksi LehtinenLahden lyseo