Navigaatio

Yhteystiedot

Maastohiihto

Puheenjohtaja, talous, sopimukset 

Jarkko Turunen
050 308 0534
jarkko.turunen@lhs.fi

Varapuheenjohtaja, Hopeasompa ryhmienvastaava

Jukka Mäiseli
045 675 3659
jukka.maiseli@lhs.fi

Päävalmentaja

Heikki Kivikko
040 168 1333
heikki.kivikko@outlook.com

Hiihtokoulun Rehtori

Karoliina Mäkelä
044 545 5571
kalismak@gmail.com

Hiihtokoulupäällikkö

Isto Vanhamäki
040 727 6376
isto.vanhamaki@gmail.com

Kilpailupäällikkö

Raiko Pousi
040 758 9851
raiko.pousi@gmail.com

Minihopeasompa ryhmienvastaava

Katri Turunen
040 154 5233
katri.turunen@icloud.com

Kilpailujärjestelyt, talkoovastaava

Kari Koskinen
040 049 1164
koskinenk@phnet.fi

Veteraaniurheilu

Jarkko Turunen
050 308 0534
jarkko.turunen@lhs.fi

Tulospalvelu

Jarkko Turunen
050 308 0534
jarkko.turunen@lhs.fii

Palkinnot

Terhi Paaso-Rantala
050 543 6543
terhi.paaso-rantala@hotmail.com

Seura-asut

Jarkko Turunen, Katri Turunen
050 308 0534, 040 154 5233
lhs.seuraasut@gmail.com

Tähtiseura, Pajulahti, Vierumäki, Vuokatti -yhteistyö

Katja Väisänen
040 960 6967 
katja.vaisanen@pajulahti.com

Varainhankintavastaava

Jarkko Turunen
050 308 0534
jarkko.turunen@lhs.fi

Yrityshiihtokoulut

Jarkko Turunen
050 308 0534
jarkko.turunen@lhs.fi

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voit käyttää sivustoamme parhaalla mahdollisella tavalla.