Navigaatio

Yhteystiedot

Maastohiihto

Puheenjohtaja, sopimukset
Janne Metsänvuori
050 384 3722
janne.metsanvuori@gmail.com

Varapuheenjohtaja, talous
Mikko Palviainen
040 778 4077
mikko.palviainen@lhs.fi

Lasten hiihtokoulut, Hopeasompa-ryhmä
Jukka Mäiseli
045 675 3659
jukka.maiseli@lhs.fi

Hopeasompa-ryhmä, valmennus
Katja Väisänen
040 960 6967 
katja.vaisanen@pajulahti.com

Aikuisten valmennus, huolto 
Heikki Kivikko
040 168 1333
heikki.kivikko@outlook.com

Kilpailutoiminta, PHLU-yhteydet
Raiko Pousi 
040 758 9851 
raiko.pousi@gmail.com

Kilpailujärjestelyt, talkootoiminnan koordinointi
Kari Koskinen
0400 491 164
koskinenk@phnet.fi

Tulospalvelu
Anton Floor
040 770 3758
anton.floor@lhs.fi

Aikuisten hiihtokoulut, yrityshiihtokoulut
Jari Toura
040 512 0539
jarski.toura@gmail.com

Veteraaniurheilu
Tapio Lotta
044 080 8380
tapio.lotta@gmail.com

 

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voit käyttää sivustoamme parhaalla mahdollisella tavalla.